Середа, 15.08.2018, 23:03
Вітаю Вас Гість | RSS 

Обдаровані діти м.Сєвєродонецька 

Розпочався IІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад
Вітаємо Вас на нашому сайті
Категорії розділу
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 36
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Бобер

Положення про Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер»

Результати участі в конкурсі шкіл міста

Прізвище Ім'я По батькові Клас Результат

ЗНЗ      

Бондарєв Олександр Вікторович 4 добре СЗШ №6
Анісімова Олена Генадіївна 4 учасник
Сириця  Вікторія Олексіївна 10 добре
Кувічинська  Тетяна  Андріївна 5 учасник СЗШ №4
Степика Егор Віталійович 6 добре
Ткаченко Єлизавета Володимирівна 6 учасник
Кісельніков Денис Вітайльович 7 добре
Косолапов Олександр Сергийович 5 добре
Мостовій Іван олегович 5 учасник
Тихонової Софії Євгенівни 5 учасник
Гришин Микола Миколайович 6 відмінно
Бережний Егор Петрович 5 учасник
Сердюкова Альона  Вадимівна 5 добре СЗШ №8 
подгорний Данило Володимирович 5 добре
Дойнікова Софія Сергієвна 5 добре
Артемчик Гордій Вікторович 6 відмінно
Толокольніков Кирило Максимович 7 учасник
Мостова Євгенія Віталіївна  7 добре
Бондарєв Віталій Валерійович 10 добре
Рубашка Матвій Романович 2 добре
Лебедєва Софія Олександрівна 2 добре СЗШ №10
Літовченко Микита Дмитрович 2 добре
Таранюк Богдан Євгенович 3 учасник
Абрамкін Микита Олексійович 2 добре
Мітасьов Іван Владиславович 5 учасник
Горобинська Дар'я Романівна 2 добре
Бородавка Софія Максимівна 4 учасник
Перерва Ілля Костянтинович 2 добре
Черніков Станіслав Віталійович 5 учасник
Шустов Всеволод Олександрович 2 добре
Валуйська Поліна Андріївна 5 учасник
Телюк Анастасія Олександрівна 2 добре
Петрощук Поліна Сергіївна 3 учасник
Гусєва Юлія В'ячеславівна 3 учасник
Плєвако Валерія Володимирівна 2 добре
Приходько Софія Євгенівна 5 учасник
Уваров Іван Олексійович 3 учасник
Савьолов Всеволод Володимирович 4 учасник
Овчаренко Катерина Романівна 4 учасник СЗШ №11
Уварова Валерія Юріївна 4 учасник
Носко Ростислав Павлович 4 учасник
Барбарук Артем Вікторович 3 учасник
Бондаренко Марія Анатольївна 4 добре
Жєлновач Єдуард Романович 9 учасник СЗШ №13
Градінар Марія Борисівна 7 добре
Осика Микита Денисович 6 добре
Алієв Валерій Едуардович 11 учасник
Коновалова Юлія Миколаївна 7 учасник
Зіміна  Ксенія Вікторівна 6 учасник
Шустанова Олександра Максимівна 6 учасник
         

 

Обдарованість
“З народженням кожної людини в світ вноситься щось нове, чого ще не було, щось первозданне і неповторне. Обов’язок кожного – знати і не забувати, що він у світі єдиний у своїй якості і що ще ніколи не з’являвся хтось такий, як він, адже якби вже був такий, як він, то не було б необхідності в ньому самому” Мартін Бубер
Календар свят
Історія
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031