Понеділок, 25.06.2018, 14:25
Вітаю Вас Гість | RSS 

Обдаровані діти м.Сєвєродонецька 

Розпочався IІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад
Вітаємо Вас на нашому сайті
Категорії розділу
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 36
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Обласний етап

Методичні рекомендації щодо проведення ІІІ етапу учнівських олімпіад

Банк завдань ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Дошка з протоколами  проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2018 рік

Протоколи проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2017 рік

Німецька мова    Французька мова    Екологія

Астрономія    Математика   Історія    Хімія   

Російська мова та література    Англійська мова   

Географія     Фізика       Трудове навчання    Біологія

Економіка  Правознавство      Інформатика

Протоколи проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

                                                                   Кількісний склад

команд учнів  ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2015-2016 навчальному році

Місто/район

Мат.

8-11

Фіз.

8-11

Астр

10-11

Інф.

9-11

ІнТех.

10-11

Хімія

8-11

Біол.

8-11

Екол.

10-11

Геог

8-11

Екон

9-11

Істор

8-11

Право

9-11

Укр.

8-11

Рус.

9-11

Англ

9-11

Нім.

9-11

Фран.

9-11

Труд

9-11

Усього

1.Лисичанськ

4

4+2

2+2

3

2

4

4

2+1

4

3

4+4

3+2

4

3+5

3+1

3+3

3+3

4+8

90

2.Рубіжне

4+2

4+6

2+1

3+1

2+4

4

4

2+5

4+1

3

4

3+5

4

3+2

3+3

3

3+4

4

93

3.Сєвєродонецьк

4+8

4+8

2+5

3+5

2+5

4+11

4+3

2

4+4

3+4

4+5

3+4

4+2

3+3

3+8

3+5

3+5

4

144

4.Біловодський

4

4

2

3

2+3

4+2

4

2+2

4

3+3

4+1

3+1

4+1

3+4

3+1

3+4

 

4+11

89

5.Білокуракинський

4

4

2

3+4

2

4

4

2

4

3

4

3

4

3

3

   

4

57

6.Кремінський

4+1

4

2

3

2

4+3

4+8

2

4+3

3+8

4

3

4

3+1

3

3

 

4

80

7.Марківський

4

4

2

3

2

4

4

2

4

3

4

3

4+4

3

3

   

4+8

65

8.Міловський

4

4

2

3

2

4

4+4

2

4

3

4

3

4

3

3

   

4

57

9.Новоайдарський

4+4

4+4

2

3

2

4

4

2

4

3

4

3

4+3

3

3+2

 

3+2

4

71

10.Новопск-ський

4

4

2

3

2

4+4

4

2

4

3

4+4

3

4

3

3

   

4

61

11.Попаснянський

4

4

2

3

2

4

4

2

4

3

4

3

4

3

3

   

4

53

12.Сватівський

4

4

2+3

3+2

2+1

4

4+1

2+3

4+2

3+1

4+2

3+3

4+5

3

3

   

4

76

13.Ст.-Луганський

4

4

2

3

2

4

4

2

4

3

4

3

4

3

3

   

4

53

14.Старобільський

4+3

4+1

2+4

3+3

2+2

4+1

4+2

2+4

4+5

3

4

3

4

3

3+4

   

4

82

15.Троїцький

4

4

2

3

2

4

4

2

4

3

4

3

4

3

3

   

4

53

16. ПТУ

4

4

-

4

4

4

4

4

4

4+2

4

4

4

-

4

-

-

-

54

РАЗОМ:

82

85

45

64

49

85

82

49

79

67

80

64

79

60

68

27

26

87

1178

Учасники ІІ туру

40

40

-

30

-

40

-

49

40

-

-

-

-

-

68

-

-

45

352

Переможці

30

32

20

20

20

32

30

20

30

25

30

25

30

25

25

13

13

24

25

 

Обдарованість
“З народженням кожної людини в світ вноситься щось нове, чого ще не було, щось первозданне і неповторне. Обов’язок кожного – знати і не забувати, що він у світі єдиний у своїй якості і що ще ніколи не з’являвся хтось такий, як він, адже якби вже був такий, як він, то не було б необхідності в ньому самому” Мартін Бубер
Календар свят
Історія
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930