Понеділок, 25.06.2018, 14:19
Вітаю Вас Гість | RSS 

Обдаровані діти м.Сєвєродонецька 

Розпочався IІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад
Вітаємо Вас на нашому сайті
Категорії розділу
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 36
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Результати

ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  з навчальних предметів  у 2015/2016 навчальному році (читати далі )


ПЕРСОНАЛЬНИЙ СПИСОК УЧНІВ,

які  стали переможцями ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з двох і більше навчальних предметів

2015/2016н.р.

Місто/район

Прізвище та ім’я  учня

Навчальний заклад

Предмети та місце

м.Сєвєродонецьк

Касимов Артур

Сєвєродонецький багатопрофільний ліцей Сєвєродонецької міської ради Луганської області

ФІЗИКА                        І

МАТЕМАТИКА          І

ІНФОРМАТИКА        ІІ

м.Сєвєродонецьк

Валуйський Владислав

Сєвєродонецький багатопрофільний ліцей Сєвєродонецької міської ради Луганської області

АСТРОНОМІЯ            І

МАТЕМАТИКА   ІІ

ФІЗИКА                        ІІ

м.Сєвєродонецьк

АНОХІН ДМИТРО

Сєвєродонецький багатопрофільний ліцей Сєвєродонецької міської ради Луганської області

МАТЕМАТИКА          І

ІНФОРМАТИКА        І

АНГЛІЙСЬКА МОВА  ІІІ

м.Сєвєродонецьк

Шеховцов Андрій

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 міста Сєвєродонецька Луганської області

АСТРОНОМІЯ          ІІІ

МАТЕМАТИКА  ІІІ

БІОЛОГІЯ                  ІІІ

 

м.Сєвєродонецьк

ВОДЯНИК  БОГДАН

Сєвєродонецький багатопрофільний ліцей Сєвєродонецької міської ради Луганської області

ФІЗИКА                        І

МАТЕМАТИКА        ІІІ

м.Сєвєродонецьк

Ткаченко Олексій

Сєвєродонецький багатопрофільний ліцей Сєвєродонецької міської ради Луганської області

ІСТОРІЯ                     ІІ

ЕКОНОМІКА            ІІІ

м.Сєвєродонецьк

ОМЕЛЬЧЕНКО МИХАЙЛО

Сєвєродонецький багатопрофільний ліцей Сєвєродонецької міської ради Луганської області

ІСТОРІЯ                      І

АНГЛІЙСЬКА МОВА ІІІ

м.Сєвєродонецьк

МИХАЙЛІЧЕНКО  ІЛЛЯ

Сєвєродонецький багатопрофільний ліцей Сєвєродонецької міської ради Луганської області

МАТЕМАТИКА          І

ФІЗИКА                       ІІ

м.Сєвєродонецьк

МАКУХІН  ЄВГЕН

Сєвєродонецький багатопрофільний ліцей Сєвєродонецької міської ради Луганської області

МАТЕМАТИКА         ІІ

ФІЗИКА                       ІІ

м.Сєвєродонецьк

КРОХМАЛЬ  АНДРІЙ

Сєвєродонецький багатопрофільний ліцей Сєвєродонецької міської ради Луганської області

ФІЗИКА                        І

ХІМІЯ                           І

м.Сєвєродонецьк

ПОМАЗАН  ОЛЕНА

Сєвєродонецький багатопрофільний ліцей Сєвєродонецької міської ради Луганської області

ХІМІЯ                           І

БІОЛОГІЯ                  ІІ

м.Сєвєродонецьк

ТЮРІН  ВАЛЕРІЙ

Сєвєродонецький багатопрофільний ліцей Сєвєродонецької міської ради Луганської області

ЕКОНОМІКА             ІІ

ПРАВОЗНАВСТВО  ІІІ

 

 

 

 

м.Сєвєродонецьк

Кривенко Тимофій

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 м. Сєвєродонецька Луганської області

ГЕОГРАФІЯ              ІІІ

ІСТОРІЯ                     ІІ

м. Сєвєродонецьк

Нагорна Анастасія Володимирівна

Сєвєродонецька гуманітарно-естетична гімназія Сєвєродонецької міської ради Луганської області

УКРАЇНСЬКА МОВА

І ЛІТЕРАТУРА           ІІ

АНГЛІЙСЬКА

МОВА                           ІІ

м.Сєвєродонецьк

Мазалова Євгенія

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 міста Сєвєродонецька Луганської області

Російська мова і література                      І

Українська мова і література                    ІІ

м.Сєвєродонецьк

Лєйченко Єлизавета

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 м. Сєвєродонецька Луганської області

УКРАЇНСЬКА МОВА

І ЛІТЕРАТУРА           ІІІ

АНГЛІЙСЬКА

МОВА                          ІІІ


КІЛЬКІСТЬ УЧНІВ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ,

які  стали переможцями ІІІ етапуВсеукраїнських учнівських олімпіад з декількох навчальних предметів

2015/2016 н.р.

 

 

Місто/район

Кількість переможців ІІІ етапу

олімпіад 2015 року

Кількість переможців ІІI етапу олімпіад

2016 року

Усього

переможців

З них є призерами

Усього

переможців

З них є призерами

з 2-х предме

тів

з 3-х предме

тів

з 4-х предметів

з 2-х предме

тів

з 3-х предме

тів

з 4-х предметів

з 5-ти предме

тів

1. Лисичанськ

23

2

-

-

 

 

 

 

 

2. Рубіжне

32

2

-

1

 

 

 

 

 

3. Сєвєродонецьк

85

7

1

-

102

12

4

-

-

4. Біловодський

17

1

1

-

 

 

 

 

 

5. Білокуракинський

2

1

-

-

 

 

 

 

 

6. Кремінський

11

3

-

-

 

 

 

 

 

7. Марківський

9

2

-

-

 

 

 

 

 

8. Міловський

1

-

-

-

 

 

 

 

 

9. Новоайдарський

4

1

-

-

 

 

 

 

 

10.Новопсковський

8

2

-

-

 

 

 

 

 

11.Попаснянський

1

-

-

-

 

 

 

 

 

12.Сватівський

18

2

-

-

 

 

 

 

 

13.Ст.-Луганський

-

-

-

-

 

 

 

 

 

14.Старобільський

23

2

-

-

 

 

 

 

 

15.Троїцький

-

-

-

-

 

 

 

 

 

16.ПТНЗ

1

-

-

-

 

 

 

 

 

УСЬОГО:

236

25

2

1

312

 

 

 

 

 

 


ПЕРЕМОЖЦІ ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  з навчальних предметів  у 2015/2016 навчальному році 

(детальніше)



 

 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
Обдарованість
“З народженням кожної людини в світ вноситься щось нове, чого ще не було, щось первозданне і неповторне. Обов’язок кожного – знати і не забувати, що він у світі єдиний у своїй якості і що ще ніколи не з’являвся хтось такий, як він, адже якби вже був такий, як він, то не було б необхідності в ньому самому” Мартін Бубер
Календар свят
Історія
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930