Понеділок, 17.12.2018, 11:18
Вітаю Вас Гість | RSS 

Обдаровані діти м.Сєвєродонецька 

Розпочався IІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад
Вітаємо Вас на нашому сайті
Категорії розділу
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 42
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Результати

2017-2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Зведений протокол конкурсу-захисту дослідницьких робіт МАН (міській етап)

Протоколи захисту дослідницьких  робіт МАН (міській етап)

Результати іспитів з базової дисципліни конкурсу-захисту дослідницьких робіт МАН (міській етап)

 

ЧАС ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ НАУКОВИХ ДОСЯГНЕНЬ НАВЧАЛЬНОГО 2016-2017 РОКУ

Конкурс-захист науково-дослідницьких та науково-технічних робіт учнів Малої академії наук проводиться з метою підготовки учнівської молоді до активної діяльності в галузі науки й техніки, якісного оновлення змісту, форм і методів позашкільної освіти, пошуку й створення умов для підтримки талановитої молоді міста, задоволення потреб дітей та підлітків у професійному та суспільному самовизначенні, залучення учнівської молоді до систематичної науково-дослідницької, експериментальної, конструкторської й винахідницької діяльності за відділеннями Малої академії наук України.

Публічний конкурс-захист науково-дослідницьких та науково-технічних робіт учнів у 2017 році проводився Сєверодонецьким методичним центром відповідно до умов  проведення конкурсу-захисту.

Перші слухання робіт відбулися у наукових товариствах багатопрофільного ліцею, СЗШ №18, СЗШ №6, гуманітарно-естетичної гімназії, СЗШ №10. Оформлені паспорти цих наукових товариств. Методистами Сєверодонецького методичного центру надається всіляка методична допомога щодо напрямків  наукових досліджень: проведено нараду з науковими керівниками учнів – слухачів МАН, психологічні тренінги для учнів-переможців I етапу конкурсу-захисту. До рецензування робіт залучалися науковці ВНЗ міст Сєвєродонецька, Старобільська, Харкова, Дніпра.

Попередньо до участі у міському етапі було заявлено 23 роботи, до захисту рекомендовано 19 робіт, усі учнів здали іспит з базової дисципліни та успішно провели публічний захист. Під керівництвом наукових керівників у роботі 17 секцій восьми наукових відділень взяли участь юні науковці СЗШ №18, СЗШ №6, гуманітарно-естетичної гімназії, СЗШ №10, СЗШ №4, СЗШ №5, СЗШ №11, СЗШ №14, СЗШ №15, НВК колегіуму, багатопрофільного ліцею і вихованці ЦТКЕУМ. Переможцями міського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів СМФ ЛОМАНУМ у 2016-2017 навчальному році стали:

І місце

1. Адамян Давид Радікович, учень 10 класу СЗШ № 10;

2. Шанталій Кристина Сергіївна, учениця  11 класу СЗШ №5

ІІ місце

Куничак Владислав Леонідович, учень 10 класу СЗШ № 4;

Матрьонін Андрій Романович, учень 10 класу СЗШ № 6;

Концуров Михайло Сергійович, учень 11 класу гімназії;

Лабзова Олександра Олександрівна, учениця 11  класу СЗШ № 10;

Непочатова Анастасія Сергіївна , учениця 10 класу СЗШ № 18;

Суконна Вікторія Валентинівна, учениця 9 класу СЗШ № 15

ІІІ місце

1.Діте Ганна Олександрівна, учениця 11 класу СЗШ № 11;

2.Кондратенко Олександр Олександрович, учень 9 класу СЗШ №11;

3.Ліннік Анастасія Сергіївна, учениця 11 класу СЗШ №12;

4.Хандій Данило Віталійович, учень 9 класу СЗШ №18;

5.Шеховцов Андрій Андрійович, учень 11 класу СЗШ №18;

6.Карачев Ілля Андрійович, учень 9 класу ліцею, вихованець гуртка ЦТКЕУМ;

7.Ломачинський Назар Євгенович, учень 9 класу Білогорівської СЗШ, вихованець гуртка ЦТКЕУМ.

Публічний захист науково-дослідницьких робіт учнів у 2016-2017 навчальному році проводився відповідно до умов проведення XХІІІ обласного конкурсу-захисту. 12 учнів навчальних закладів міста Сєвєродонецька взяли участь у обласному етапі: 7 учнів представляли ЗНЗ і ПНЗ і 5 учнів – очно- заочну школу ЛОМАНУМ.

 

Список учнів - переможців ХХІІІ обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Сєвєродонецької міської філії Луганської обласної малої академії наук учнівської молоді

№ з/п

П.І. учня

Заклад/ Клас

Секція

Місце

1

Непочатова Анастасія

СЗШ № 18, 10

Російська література

І

2

Катасонов Владислав

НВК – колегіум, 11, ОЗШ ЛОМАНУМ

Технології програмування

І

3

Куничак Владислав

СЗШ №4, 10

Екологія

ІІІ

4

Шанталій Кристина

СЗШ №5, 11,

ОЗШ ЛОМАНУМ

Українська мова

ІІІ

5

Шеховцов Андрій

СЗШ № 18, 11

Математика

ІІІ

6

Карачев Ілля

ліцей, 9, ЦТКЕУМ

Історичне краєзнавство

ІІІ

 у 2016/2017 навчальному році

 

Приємно відзначити плідну роботу не тільки наукових керівників учнів, але і адміністрації навчальних закладів щодо залучення учнівської молоді до систематичної науково-дослідницької, експериментальної діяльності та результативну підготовку учнів до обласного етапу МАН СЗШ №18 (директор Фоменко Н.А.), СЗШ №4 (директор Лебедєва Т.О.), ЦТКЕУМ (директор Борисова Л.Л.).

 

Список наукових керівників учнів - переможців ХХІІІ обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів СМФ Луганської обласної малої академії наук учнівської молоді у 2016/2017 навчальному році

№ з/п

П.І.Б. наукового керівника і учителя

Заклад/Посада

Секція

Місце

1

Гриньова Лариса Геннадіївна

Учитель російської мови і літератури, заступник директора з НВР СЗШ № 18

Російська література

І

2

Тінькова

Лідія Михайлівна

Ципіна

Ганна Валентинівна

Вчитель фізики СЗШ № 4

 

Вчитель хімії СЗШ № 4

Екологія

ІІІ

3

Богдан Тетяна Володимирівна

Вчитель математики СЗШ № 18

Математика

ІІІ

4

Борисова Лариса Леонідівна

Директор, керівник гуртка

ЦТКЕУМ

Історичне краєзнавство

ІІІ

 

У II етапі Всеукраїнського конкурсу - захисту науково-дослідницьких та науково-технічних робіт учні - члени Сєвєродонецької міської філії ЛОМАНУМ посіли 6 призових місць і це є одним з найкращих результатів у якісному відношенні за  останні 11 років, що свідчить про високий рівень науковості, актуальності досліджень,  практичну спрямованість та прикладну значимість робіт.

Після відповідного опрацювання для участі у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково дослідницьких робіт ЛОМАНУМ було направлено 4 учнів.

С п и с о к

учасників ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Сєвєродонецької міської філії Луганської обласної малої академії наук учнівської молоді» у 2017 році

наукове відділення ЛІТЕРАТУРОЗНАВСТВА, ФОЛЬКЛОРИСТИКИ ТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА

1.

Непочатова Анастасія Сергіївна

учениця 10 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 18 м. Сєвєродонецька, секція «Російська література», БД – російська мова

НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ МОВОЗНАВСТВА

2.

Шанталій Кристина Сергіївна

учениця 11 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 5 м. Сєверодонецька, секція «Українська мова», БД – Українська мова та література

НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА АГРАРНИХ НАУК

3.

Куничак Владислав Леонідович

учень 10 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4 м. Сєвєродонецька, секція «Екологія», БД – хіміія

наукове відділення КОМП’ЮТЕРНИХ НАУК

4.

Катасонов Владислав Геннадійович

учень 11 класу Сєвєродонецького НВК «Спеціалізована школа-колегіум Національного університету «Києво-Могилянська академія» Сєвєродонецької міської ради, секція «Технології програмування», БД – математика

У науки України є майбутнє.

У квітні 2017 року в Національному еколого-натуралістичному центрі (м. Київ) пройшов фінальний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у відділенні «Екології та аграрних наук».

Луганську область представляв:

 - Куничак Владислав – учень 10 класу середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 4 м. Сєвєродонецька, з роботою :«Дослідження показників радіації на вулицях міста та в шкільному кабінеті фізики», секція «Екологія».

На урочисте відкриття конкурсу юних науковців завітали міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, член-кореспондент Національної академії наук Станіслав Довгий, директор Національного еколого-натуралістичного центра Володимир Вербицький, провідні українські науковці Валентина Мовчан, Вікторія Мельник, Ігор Іванюк.

113 учасників представники різних регіонів нашої Батьківщини змагалися в секціях: «Екології», «Охорони довкілля та раціонального природокористування», «Лісознавства», «Агрономії», «Селекції і генетики», «Ветеринарії та зоотехнії». Юні науковці продемонстрували високий рівень знань під час виконання контрольних завдань з базових дисциплін та результати практичних вмінь і навичок під час захисту науково-дослідницьких робіт.

За підсумками конкурсу-захисту Владислав Куничак отримав позитивний досвід і Диплом учасника.

Хвилююча мить захисту науково – дослідницьких робіт

Учениця 10 класу - вихованка учнівського наукового товариства СЗШ №18 Непочатова Анастасія, здобула перемогу на Всеукраїнському рівні і отримала сертифікат на безкоштовне навчання у Всеукраїнській літній школі Національного центру МАН.

Северодонецьким методичним центром відмічається високий рівень міського та обласного етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких та науково-технічних робіт, що сприяє розвитку системи виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді як у місті, так і в області, а також подальшому розвитку дослідницько-експериментального напряму МАН у первинних накових товариствах.

Відкриття секцій очно-заочної обласної школи ЛОМАНУМ на базі СУНУ імені Володимира Даля сприяє залученню більш широкого загалу здібних та талановитих учнів міста до пошукової та дослідницької роботи. На початок 2016-2017 навчального року до занять у секціях наукових відділень обласної очно – заочної школи було залучено 52 учнів. Участь цих учнів у конкурсі передбачається на наступні навчальні роки. Десяток учнів зареєструвалися у Республіканській заочній школі МАН.

Зведена таблиця результативності учнів СМФ ЛОМАНУМ у конкурсі-захисті МАН за 11 років

Навчальний рік

Кількість учасників

Кількість призерів в обласному етапі

Кількість призерів у ІII етапі

2006-2007 н.р.

22

І місце – 2;

ІІ місце –1;

ІІІ місце - 2

 

5

 

 

2

2007-2008 н.р.

24

 І місце – 1;

ІІ місце –2;

ІІІ місце - 5

 

8

 

2

2008-2009 н.р.

35

ІІ місце –3;

ІІІ місце - 3

 

6

 

--

2009-2010 н.р

22

І місце –1

ІІІ місце - 4

5

1

2010-2011 н.р

22

ІІІ місце - 2

2

1

2011-2012 н.р

20

І місце –2

ІІІ місце - 4

6

2

2012-2013 н.р

18

ІІ місце –1

ІІІ місце - 2

3

1

2013-2014 н.р

16

ІІ місце –2;

ІІІ місце - 5

7

2

2014-2015 н.р.

6

ІІ місце –1

ІІІ місце - 3

4

1

2015-2016 н.р.

18

І місце – 1;

ІІ місце –1;

ІІІ місце - 6

 

8

 

 

1

2016-2017 н.р.

12

І місце – 2;

ІІІ місце - 4

6

1

СУЧАСНИЙ ПЕДАГОГ І ОБДАРОВАНИЙ УЧЕНЬ –

ЗАПОРУКА УСПІХУ

У травні тренер Лабораторії освітніх технологій і діагностики НЦ «МАНУ» Ірина Кириченко провела на Луганщині тренінг, присвячений ефективним сучасним методам групової роботи з МАНівцями.

До участі було запрошено керівників секцій Сєвєродонецької міської філії Луганської обласної МАН. Протягом двох днів педагоги підвищували компетенції, необхідні для проведення ефективної та результативної групової роботи під час занять: дізналися про особливості й методологію сучасної позашкільної освіти, удосконалили навички складання планів, постановки мети, мотивування і підтримання інтересу учнів, вибору відповідних меті форм, методів та прийомів своєї роботи в МАН.

Лариса Геннадіївна Гриньова сповнена вражень

 

Ірина Кириченко довела, що є справжнім професіоналом, бо тільки майстер своєї справи здатен перетворити доволі одноманітний і складний процес навчання у динамічну гру, енергійне змагання й відверте емоційне спілкування. Пані Ірина поділилася з учасниками тренінгу досвідом застосування інноваційних інструментів у груповій роботі з дітьми та підлітками, розширивши у такий спосіб діапазон викладачів – «коуч», «фасилітатор», «тренер».

Ірина Юріївна Мельничук на тренінговому занятті

 

Зустріч довела: сєвєродонецькі педагоги з радістю готові вдосконалювати педагогічну майстерність і змінюватися на краще. Усі 16 плідних годин навчання пройшли в атмосфері взаєморозуміння, довіри, співпраці та творчості.

Особливо учасникам тренінгу запам’яталося складання групової угоди і «карти проблем» присутніх, процес апробації тренінгових методів (тестування, робота з текстами, кейс-метод, сторітелінг, мозковий штурм, метафорична гра тощо

Тінькова Лідія Михайлівна готова поділитися і своїм досвідом

 

Результатом спільної групової роботи учасників тренінгу стало створення моделі компетенцій керівника, методиста і педагога МАН, а також основних мотиваційних заходів, присвячених поповненню контингенту слухачів закладу. За відгуками учасників, тренінг пройшов максимально ефективно, цікаво та пізнавально, а результатом його успішності стало бажання і натхнення учасників застосовувати набуті знання на практиці, адже тепер вони мають усі необхідні для цього педагогічні інструменти.

Переможці I етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких  робіт учнів-членів СМФ ЛОМАНУМ у 2015 році 

 

 І місце

Нагорна Анастасія Володимирівна, учениця 11 класу гімназії

 ІІ місце
 1. Куничак Владислав Леонідович, учень 9 класу СЗШ № 4,
 2. Замошнікова Вероніка Андріївна, учениця 11 класу СЗШ № 10
 3. Глущенко Дар’я Олексіївна, учениця 11 класу СЗШ № 10
 4. Бучакчійський Володимир Сергійович , учень 11 класу НВК колегіуму, вихованець СЮТ
 5. Непочатова Анастасія Сергіївна , учениця 9 класу СЗШ № 18
 6. Білоус Дар’я Дмитрівна, учениця 9 класу СЗШ № 18
 ІІІ місце
 1. Бобровнік Федір Велерійович , учень 11 класу ліцею
 2. Кривуля Анастасія Олегівна, учениця 11 класу СЗШ № 4
 3. Денисова Лілія Василівна, учениця 11 класу СЗШ № 6
 4. Мирошниченко Олександр Романович, учень 11класу СЗШ № 6
 5. Подоляка Марія Русланівна, учениця 11 класу СЗШ № 6
 6. Ширма Віолетта Віталіївна , учениця 11 класу гімназії
 7. Прищепа Даніїл Олександрович , учень 11 класу СЗШ №15
 8. Приходько Владислав Євгенович, учень 11 класу СЗШ № 10
 9. Хрипунова Ксенія Геннадіївна, учениця 11 класу СЗШ № 20
 10. Нєстєров Сергій Сергійович, учень 10 класу НВК колегіуму, вихованець СЮТ
 11. Ситнік Дарина Вадимівна, учениця 11 класу СЗШ №20, вихованець СЮТ

 

 Обдарованість
“З народженням кожної людини в світ вноситься щось нове, чого ще не було, щось первозданне і неповторне. Обов’язок кожного – знати і не забувати, що він у світі єдиний у своїй якості і що ще ніколи не з’являвся хтось такий, як він, адже якби вже був такий, як він, то не було б необхідності в ньому самому” Мартін Бубер
Календар свят
Історія
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31