Неділя, 25.03.2018, 00:45
Вітаю Вас Гість | RSS 

Обдаровані діти м.Сєвєродонецька 

Розпочався IІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад
Вітаємо Вас на нашому сайті
Категорії розділу
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 34
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Спортивні змагання (результати)

 

      Впровадження Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри  «Сокіл» («Джура»)

в навчальні заклади міста Сєвєродонецька протягом 2015/2016 навчального року 


     Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра  «Сокіл» («Джура») проводиться Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Радою козацьких отаманів України, МБУ «Центр Національного Відродження» та ГО «Молодіжний Клуб Джура» за сприяння силових міністерств і відомств України. 
Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра  «Сокіл» («Джура») в навчальних закладах України у 2015/2016 навчальному році розпочинається 14 жовтня 2015 р. – у  День Українського козацтва і завершується у липні 2016 р. – таборуванням в рамках ІІІ (Всеукраїнського) етапу гри.  
    Змагання полягають у проведенні комплексних командних ігор військово-спортивного, культурно-інтелектуального та патріотичного спрямування, під час яких відбуваються відбір кращих команд (роїв) та визначення переможців.
Ідейні принципи змагань виходять із лицарського покликання «Служіння Богові, Батьківщині, ближнім»: «Бог і Україна», «Добре діло – найкращий дар один одному».
Здоровий спосіб життя, духовне здоров’я підростаючого покоління, плекання основ патріотичного духу, успішне навчання, розвиток туристсько-спортивних та військово-спортивних навичок – запорука успішного виховання майбутніх громадян України.
Виховна система гри «Джура» включає в себе постійну навчально-виховну роботу в кожній школі протягом усього навчального року, дає можливість залучити до спільної дії учнів, педагогів, батьків, представників органів місцевого самоврядування та громадських організацій. 
Така форма виховної роботи з учнівською молоддю є надзвичайно ефективною та актуальною, зважаючи на складні військово-політичні умови, що нині склалися в Україні. Високий рівень обороноздатності України може бути забезпечений не стільки новітніми зразками зброї, як, у першу чергу, високим рівнем патріотизму громадян, наявністю у них потрібних умінь та навичок із загальновійськових дисциплін, вміння зберегти своє життя і здоров’я в умовах надзвичайної ситуації та військового конфлікту, надання першої допомоги, а головне – їхньої готовності захистити Україну від будь-якого агресора. Переглянути 

 

 


Звіти шкіл  о проведені Олімпійського тиждня  у 2015-2016 навчальному році

СЗШ №1

СЗШ №4

СЗШ №7

СЗШ №10

СЗШ №13

СЗШ №16

СЗШ №19

НВК Гармонія

СЗШ №5

СЗШ №8

СЗШ №11

СЗШ №14

ССШ №17

СЗШ №20

НВК колегіум

СЗШ №6

Гімназія

СЗШ №12

СЗШ №15

СЗШ №18

Ліцей

 Олімпіада з фізичної культури і спорту

       На виконання пункту 3 Протокольного рішення за результатами засідання Оргкомітету з підготовки та проведення в Україні у 2012 році року спорту та здорового способу життя та відповідно до пунктів Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України  від 22 вересня 2011 р. № 1099 з метою популяризації засад здорового способу життя з 2012 року започатковано щорічне проведення Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури і спорту в чотири етапи:

І (перший) етап – шкільні (міжшкільні) на базі загальноосвітніх навчальних закладів - у жовтні;

ІІ (другий) етап –міські - у листопаді – грудні;

ІІІ (третій) етап – обласні -у січні – лютому.

         До обласного етапу були направлені переможці попередніх і двоє учасників мають 100% якості участі.

№ з.п.

Місце в області

Клас

Учасники

Вчителі

Навчальний заклад

1.     

ІІ

11

Ігнатенко

Андрій

Шахов

Костянтин Володимирович

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 м. Сєвєродонецька

2.     

ІІІ

11

Білоброва

Катерина

Петренко

Ніна Василівна

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 м. Сєвєродонецька

 

«Олімпійське лелеченя»

     Відповідно до Положення про проведення обласного спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» до зональних змагань вище зазначеного заходу було направлено команду СЗШ №14 - переможницю міських змагань. Команда міста посіла ІІІ призове місце і була нагороджена набором спортивного інвентарю. Готувала команду Болтенкова Галина Іванівна, учитель фізвиховання СЗШ №14. 

«Шкільна ліга»

        Відповідно до Положення про проведення обласних змагань з міні -футболу «Шкільна ліга» серед учнів початкових класів (2003-2005 року народження) 12 квітня 2013 року  в м. Рубіжне відбулися обласні зональні змагання. Місто було представлено командою учнів 4-х класів СЗШ №15 (учитель фізвиховання Небивайло Галина Миколаївна), вихованці якої посіли І місце. В фіналі змагань 17 травня в м. Луганську команда посіла ІІІ місце (директор СЗШ №15 Кузьменко Н.М.).

  «Шкіряний м’яч»

        Відповідно до Положення про проведення обласного етапу Вснукраїнських змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч», 14.04.2013р. в м. Старобільську   відбулися зональні змагання серед юнаків старшої (2000р.н.) вікової групи.   Керівником команди було призначено Бойковського Олександра Францовича -  вчителя фізвиховання СЗШ  № 11. Команда  посіла ІІІ призове місце.

   «Зірниця»

                     07-08 червня 2013 у с. Хороше Слов’яносербського району на території навчально - тренувального полігону Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О.Дідоренко відбувся  фінал обласного етапу Всеукраїнської військово-спортивної гри «Зірниця» за участю керівництва області. Керівником команди, яка складалася із учнів СЗШ№18, було призначено Коцюрубу Валерія Петровича, вчителя фізвиховання СЗШ№18 – керівника міського методичного об’єднання.

                        Всіляко сприяли успішному виступу міської команди військово-спортивної гри Хохлов Євген Миколайович, педагог-організатор СЗШ№18,  Волченко Іван Михайлович, вчитель технічної праці і фізичного виховання СЗШ№18, та Бондарь Сергій Олексійович – керівник гуртка ЦТКЕУМ.

                        Вперше за всі роки участі в обласних змаганнях команда посіла почесне ІІІ місце, була нагороджена кубком, а учні – грамотами. Радість перемоги по праву розділяють всі, хто сприяв якісній підготовці команди в школі (директор Фоменко Н.А.), міськвійськомат (військовий комісар Чехута О.В.), організації та приватні особи міста.

Спартакіада серед вчителів

         З метою активізації фізкультурно-оздоровчої, спортивно-масової роботи серед педпрацівників, відбору кращих спортсменів-викладачів для участі в обласному етапі VІІІ Спартакіади серед вчителів загальноосвітніх навчальних закладів Луганської області та відповідно до календарного плану спортивно-масових заходів Луганського обласного управління комітету з фізичного виховання та спорту МОН України на 2013 рік 23 квітня 2013 року в м. Лисичанську відбувся зональний етап. Команда вчителів м.Сєвєродонецька посіла І місце і у вересні вчителі приймуть участь в фінальних змаганнях.

Оцінка участі школярів навчальних закладів у спортивних змаганнях у 2011/2012 навчальному році (зведена таблиця)


 

Місто радіє успіху. До Євро 2012

Міська рада вдячна талановитим нащадкам ветеранів

Переможці міського етапу гри Зірниця

Резерв Сєвєродончанки. Учні ЗНЗ-переможці області

Спортивний резерв команди Шахтар


 

                         

Обдарованість
“З народженням кожної людини в світ вноситься щось нове, чого ще не було, щось первозданне і неповторне. Обов’язок кожного – знати і не забувати, що він у світі єдиний у своїй якості і що ще ніколи не з’являвся хтось такий, як він, адже якби вже був такий, як він, то не було б необхідності в ньому самому” Мартін Бубер
Календар свят
Історія
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031