Четвер, 21.03.2019, 04:17
Вітаю Вас Гість | RSS 

Обдаровані діти м.Сєвєродонецька 

Розпочався IІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад
Вітаємо Вас на нашому сайті
Категорії розділу
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 44
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Спортивні змагання (результати)

Луганський обласний турнір з міні-футболу «Шкільна ліга»

29 травня 2018 р. в  м. Сєвєродонецьку, на полі зі штучним покриттям відбувся фінал обласного турніру «Шкільна ліга» серед учнів 2-4 класів. У змаганнях взяли участь команди м. Сєвєродонецьк ( СЗШ№4) , смт. Троїцьке, м. Старобільськ,  смт. Мілове.

Команда мала такий склад:

Подлєсний Максим 4-В,

Сімбірьов Іван 3-А,

Дерюжко Ілля 3-А,

Гнилицький Олексій 2-А,

Занін Дмитро 2-А,

Попов Іван 2-В.

Перша перемога над командою з м. Старобільск:  4-3,

друга - над командою з смт. Троїцьк: 7-2,

третя перемога над командою з м. Мілове 7-3.

Команда м. Сєвєродонецька здобула 1 місце і була нагороджена Кубком, медалями та грамотами. Кращим гравцем турніру став Іван Сімбірьов (м.Сєвєродонецьк), кращим нападником - Максим Подлєсний (м.Сєвєродонецьк).

 Змагання відбулися на високому рівні і головне - без травм! Керівник команди м. Сєвєродонецька – вчитель фізичного виховання СЗШ№4 Подлєсна К.А.

Юні шахові королі впевнено йдуть до перемог

19 травня в місті Кремінна відбулися фінальні змагання Кубку Луганського обласного відділення (філії) Комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України з шахів «Юні шахові королі» серед учнів загальноосвітніх закладів Луганської області, присвяченому пам’яті Івана Михайловича Митько.

До складу команди шахістів Сєвєродонецька увійшли: Свергунова Єлизавета (НВК-колегіум, 8 кл.), Джафарова Лейла (НВК-колегіум, 7 кл.), Савельєв Карім (ССШ № 17, 10 кл.), Чумак Владислав (СЗШ № 4, 8 кл.), Коломієць Марія (СЗШ № 10, 2 кл.) та Пивоваров Ярослав (СЗШ № 4, 2 кл.) – вихованці гуртка «Шахи» (керівник Сергій Миколайович Серяков) Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчості.

В особистому заліку Савельєв Карім та Джафарова Лейла посіли І місця, а Свергунова Єлизавета і Коломієць Марія - ІІ місця.

В командній першості  команда міста посіла перше місце і отримала Кубок переможця.

Вітаємо юних шахістів! Пишаємося вами та бажаємо і надалі впевнено йти до своєї мети, до нових перемог!

 

Весняні старти

16-17 квітня 2018 року в басейні ДЮСТШ ВВС «Садко» була проведена першість міста з плавання серед команд загальноосвітніх шкіл.

Завданнями і цілями змагань було:

- залучення учнів до регулярних занять фізичною культурою і спортом;

- зміцнення здоров’я учнів;

- пропаганда здорового способу життя;

- організація активного відпочинку;

- розвиток найбільш популярних видів спорту.

 

Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснював відділ освіти, Сєвєродонецький методичний центр за підтримки відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради.

Безпосередня організація та проведення змагання покладалася на суддівську колегію ДЮСТШ ВВС «Садко».

 

Програмою змагань передбачалося: 50м - дівчата, 50м - юнаки, естафета 4 х 50м –  змішана 2 юн. + 2 дів.

 

Результати висвітлені у протоколах змагань.

      Впровадження Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри  «Сокіл» («Джура»)

в навчальні заклади міста Сєвєродонецька протягом 2015/2016 навчального року 


     Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра  «Сокіл» («Джура») проводиться Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Радою козацьких отаманів України, МБУ «Центр Національного Відродження» та ГО «Молодіжний Клуб Джура» за сприяння силових міністерств і відомств України. 
Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра  «Сокіл» («Джура») в навчальних закладах України у 2015/2016 навчальному році розпочинається 14 жовтня 2015 р. – у  День Українського козацтва і завершується у липні 2016 р. – таборуванням в рамках ІІІ (Всеукраїнського) етапу гри.  
    Змагання полягають у проведенні комплексних командних ігор військово-спортивного, культурно-інтелектуального та патріотичного спрямування, під час яких відбуваються відбір кращих команд (роїв) та визначення переможців.
Ідейні принципи змагань виходять із лицарського покликання «Служіння Богові, Батьківщині, ближнім»: «Бог і Україна», «Добре діло – найкращий дар один одному».
Здоровий спосіб життя, духовне здоров’я підростаючого покоління, плекання основ патріотичного духу, успішне навчання, розвиток туристсько-спортивних та військово-спортивних навичок – запорука успішного виховання майбутніх громадян України.
Виховна система гри «Джура» включає в себе постійну навчально-виховну роботу в кожній школі протягом усього навчального року, дає можливість залучити до спільної дії учнів, педагогів, батьків, представників органів місцевого самоврядування та громадських організацій. 
Така форма виховної роботи з учнівською молоддю є надзвичайно ефективною та актуальною, зважаючи на складні військово-політичні умови, що нині склалися в Україні. Високий рівень обороноздатності України може бути забезпечений не стільки новітніми зразками зброї, як, у першу чергу, високим рівнем патріотизму громадян, наявністю у них потрібних умінь та навичок із загальновійськових дисциплін, вміння зберегти своє життя і здоров’я в умовах надзвичайної ситуації та військового конфлікту, надання першої допомоги, а головне – їхньої готовності захистити Україну від будь-якого агресора. Переглянути 

 

 


Звіти шкіл  о проведені Олімпійського тиждня  у 2015-2016 навчальному році

СЗШ №1

СЗШ №4

СЗШ №7

СЗШ №10

СЗШ №13

СЗШ №16

СЗШ №19

НВК Гармонія

СЗШ №5

СЗШ №8

СЗШ №11

СЗШ №14

ССШ №17

СЗШ №20

НВК колегіум

СЗШ №6

Гімназія

СЗШ №12

СЗШ №15

СЗШ №18

Ліцей

 Олімпіада з фізичної культури і спорту

       На виконання пункту 3 Протокольного рішення за результатами засідання Оргкомітету з підготовки та проведення в Україні у 2012 році року спорту та здорового способу життя та відповідно до пунктів Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України  від 22 вересня 2011 р. № 1099 з метою популяризації засад здорового способу життя з 2012 року започатковано щорічне проведення Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури і спорту в чотири етапи:

І (перший) етап – шкільні (міжшкільні) на базі загальноосвітніх навчальних закладів - у жовтні;

ІІ (другий) етап –міські - у листопаді – грудні;

ІІІ (третій) етап – обласні -у січні – лютому.

         До обласного етапу були направлені переможці попередніх і двоє учасників мають 100% якості участі.

№ з.п.

Місце в області

Клас

Учасники

Вчителі

Навчальний заклад

1.     

ІІ

11

Ігнатенко

Андрій

Шахов

Костянтин Володимирович

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 м. Сєвєродонецька

2.     

ІІІ

11

Білоброва

Катерина

Петренко

Ніна Василівна

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 м. Сєвєродонецька

 

«Олімпійське лелеченя»

     Відповідно до Положення про проведення обласного спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» до зональних змагань вище зазначеного заходу було направлено команду СЗШ №14 - переможницю міських змагань. Команда міста посіла ІІІ призове місце і була нагороджена набором спортивного інвентарю. Готувала команду Болтенкова Галина Іванівна, учитель фізвиховання СЗШ №14. 

«Шкільна ліга»

        Відповідно до Положення про проведення обласних змагань з міні -футболу «Шкільна ліга» серед учнів початкових класів (2003-2005 року народження) 12 квітня 2013 року  в м. Рубіжне відбулися обласні зональні змагання. Місто було представлено командою учнів 4-х класів СЗШ №15 (учитель фізвиховання Небивайло Галина Миколаївна), вихованці якої посіли І місце. В фіналі змагань 17 травня в м. Луганську команда посіла ІІІ місце (директор СЗШ №15 Кузьменко Н.М.).

  «Шкіряний м’яч»

        Відповідно до Положення про проведення обласного етапу Вснукраїнських змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч», 14.04.2013р. в м. Старобільську   відбулися зональні змагання серед юнаків старшої (2000р.н.) вікової групи.   Керівником команди було призначено Бойковського Олександра Францовича -  вчителя фізвиховання СЗШ  № 11. Команда  посіла ІІІ призове місце.

   «Зірниця»

                     07-08 червня 2013 у с. Хороше Слов’яносербського району на території навчально - тренувального полігону Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О.Дідоренко відбувся  фінал обласного етапу Всеукраїнської військово-спортивної гри «Зірниця» за участю керівництва області. Керівником команди, яка складалася із учнів СЗШ№18, було призначено Коцюрубу Валерія Петровича, вчителя фізвиховання СЗШ№18 – керівника міського методичного об’єднання.

                        Всіляко сприяли успішному виступу міської команди військово-спортивної гри Хохлов Євген Миколайович, педагог-організатор СЗШ№18,  Волченко Іван Михайлович, вчитель технічної праці і фізичного виховання СЗШ№18, та Бондарь Сергій Олексійович – керівник гуртка ЦТКЕУМ.

                        Вперше за всі роки участі в обласних змаганнях команда посіла почесне ІІІ місце, була нагороджена кубком, а учні – грамотами. Радість перемоги по праву розділяють всі, хто сприяв якісній підготовці команди в школі (директор Фоменко Н.А.), міськвійськомат (військовий комісар Чехута О.В.), організації та приватні особи міста.

Спартакіада серед вчителів

         З метою активізації фізкультурно-оздоровчої, спортивно-масової роботи серед педпрацівників, відбору кращих спортсменів-викладачів для участі в обласному етапі VІІІ Спартакіади серед вчителів загальноосвітніх навчальних закладів Луганської області та відповідно до календарного плану спортивно-масових заходів Луганського обласного управління комітету з фізичного виховання та спорту МОН України на 2013 рік 23 квітня 2013 року в м. Лисичанську відбувся зональний етап. Команда вчителів м.Сєвєродонецька посіла І місце і у вересні вчителі приймуть участь в фінальних змаганнях.

Оцінка участі школярів навчальних закладів у спортивних змаганнях у 2011/2012 навчальному році (зведена таблиця)


 

Місто радіє успіху. До Євро 2012

Міська рада вдячна талановитим нащадкам ветеранів

Переможці міського етапу гри Зірниця

Резерв Сєвєродончанки. Учні ЗНЗ-переможці області

Спортивний резерв команди Шахтар


 

                         

Обдарованість
“З народженням кожної людини в світ вноситься щось нове, чого ще не було, щось первозданне і неповторне. Обов’язок кожного – знати і не забувати, що він у світі єдиний у своїй якості і що ще ніколи не з’являвся хтось такий, як він, адже якби вже був такий, як він, то не було б необхідності в ньому самому” Мартін Бубер
Календар свят
Історія
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031